Z inicjatywy Urszuli Pukas pracownika GOK w Krowicy Samej i dyrektor miejscowej szkoły Jadwigi Chomyszyn został zorganizowany przemarsz z flagą w rytm pieśni “Witaj majowa jutrzenko.”

Mieszkańcy Krowicy Samej, Krowicy Hołodowskiej i Budomierza na czele z radnymi i sołtysami, druhami strażakami z OSP w Krowicy Hołodowskiej, nasi harcerze z 9 DH im. Straży Granicznej, Kół Gospodyń Wiejskich, Zespołem Śpiewaczym Niespodzianka oraz Klubem Seniora podjęli się ochoczo zadania i maszerowali z flagami, wyrażając dumnie swój patriotyzm. Dziękujemy wszystkim, którzy przystąpili z nami do przemarszu. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy RP.
Dziękujemy funkcjonariuszom z KPP w Lubaczowie oraz OSP w Krowicy Hołodowskiej za wsparcie w postaci zabezpieczenia wydarzenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 
SP w Krowicy Samej