Zawody spławikowe- OCZKO WODNE KROWICA HOŁODOWSKA

Piękna, słoneczna pogoda, zgromadziła w sobotę, 4 lipca, na oczku wodnym w Krowicy Hołodowskiej dzieci, młodzież, rodziców i opiekunów w czasie Gminnych Zawodów Spławikowych.

Strażacy z OSP w Krowicy zabezpieczyli teren i dopilnowali, aby każdy chętny mógł przez chwilę poczuć się prawdziwymi strażakami i włożyć hełm, umundurowanie strażackie, a nawet wsiąść do samochodu bojowego. Po zawodach zorganizowano krótką pogadankę na temat „Bezpieczna woda”, w czasie której przypominano o zakazie kąpieli w niewyznaczonych do tego miejscach, a także o numerach alarmowych służ ratunkowych. Imprezę zakończyło wręczenie pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych oraz wspólne grillowanie i poczęstunek. Organizatorami imprezy było Koło Łowieckie „Hutnik”, Urząd Gminy Lubaczów, GOK Lubaczów, samorząd wsi Budomierz i Krowica Hołodowska oraz miejscowe koła gospodyń.

Agnieszka Chomyszyn

Może Ci się spodobać:

Komentowanie wyłączone.