Dawid Antosz członek MDP zwycięzcą wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 18 maja 2018r w Miejskim Zespole Szkół w Strzyżowie odbyły się XLI Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (OTWP) „Młodzież zapobiega pożarom”.

    Turniej zakończył się ogromnym sukcesem Dawida Antosza ucznia klasy VI Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej, który pokonując kilkudziesięciu uczestników na szczeblu gminnym i powiatowym z całego województwa podkarpackiego zdobył I miejsce w kategorii szkół podstawowych w eliminacjach wojewódzkich. Zwycięstwo w turnieju daje Dawidowi możliwość udziału w finale krajowym OTWP, który odbędzie się 1-3 czerwca tego roku w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim.

   Opiekę nad uczniem podczas przygotowywania się do poszczególnych etapów konkursu sprawowała Pani Grażyna Kucel we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Krowicy Hołodowskiej.

   Dawidowi serdecznie gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej, życzymy dalszej wytrwałości w jej zdobywaniu oraz sukcesu w finale krajowym.

Może Ci się spodobać:

Komentowanie wyłączone.