4 stycznia 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Szczutkowie odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lubaczowie.

W pierwszej części zebrania Prezes ZOG ZOSP RP w Lubaczowie Dh Prezes Krzysztof Szczybyło powitał wszystkich zaproszonych gości oraz strażaków, przedstawicieli jednostek OSP z terenu Gminy Lubaczów. Następnie podsumowano działalność Zarządu za 2017 rok, ustalono harmonogram zebrań sprawozdawczych w jednostkach OSP oraz przedstawiono plan pracy na 2017 r.

Na zakończenie Kapelan Straży z Powiatu Lubaczowskiego Ks. Sławomir Szewczak odmówił modlitwę w intencji wszystkich strażaków, którzy poświęcają swój czas, zdrowie a czasem nawet życie dla dobra innych. Atmosfera i klimat spotkania sprzyjały integracji, dzieleniu się opłatkiem, noworocznym życzeniom oraz wspólnemu kolędowaniu.

Gospodarzowi spotkania, którym była Ochotnicza Straż Pożarna w Szczutkowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Szczutkowie składamy podziękowania za pracę włożoną w jego organizację, zaś wszystkim jednostkom OSP za udział i godne podtrzymywanie tradycji opłatkowej.

Tekst: Gmina Lubaczów

Zdjęcia: OSP KROWICA HOŁODOWSKA