W sobotni poranek 11 czerwca 2016 r. na  obiekcie sportowym „Moje boisko Orlik 2012” w Lisich Jamach spotkały się cztery drużyny na Letnim Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów.

Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Za każdy wygrany mecz zwycięska drużyna otrzymywała 3pkt, za remis 1pkt, za przegraną 0pkt.

Turniej otworzył Wójt Gminy Lubaczów Pan Wiesław Kapel wraz z Panią Jolantą Włoch –Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach, którzy życzyli wszystkim startującym drużynom dobrej, sportowej rywalizacji. Po przypomnieniu zasad turnieju i rozlosowaniu kolejności rozgrywania meczy przystąpiono do gry.

W rozegranych spotkaniach meczowych padły następujące wyniki:

• Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów  v  Ratownictwo Medyczne  6 : 2
  • KP Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie v Komenda Powiatowa Policji Lubaczów  7 : 0
  • Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów  v  KP Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie  2 : 1
  • Ratownictwo Medyczne  Komenda Powiatowa Policji Lubaczów  3 : 1
  • Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów  v  Komenda Powiatowa Policji Lubaczów  3 : 1
  • Ratownictwo Medyczne  v KP Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie  1 : 2

Wyniki poszczególnych meczy utworzyły następującą kolejność końcową:

• I miejsce – Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów (9 pkt.) – MISTRZ TURNIEJU
  • II miejsce –  KP Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie (6 pkt.)
  • III miejsce – Ratownictwo Medyczne  (3 pkt.)
  • IV miejsce – Komenda Powiatowa Policji Lubaczów (0 pkt.)

W turnieju wybrany został najlepszy strzelec, którym został Łukasz Mazur oraz najlepszy bramkarz Kubiszyn Mirosław – obydwaj są zawodnikami KP Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie .

Wszystkie drużyny z rąk Pana Wójta otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki nożne zaś drużyna zwycięska dodatkowo okazały puchar. Nagrodzeni zostali również najlepszy strzelec oraz bramkarz odbierając pamiątkowe statuetki. Gratulujemy ! ! !

Gmina Lubaczów

Foto: Gmina Lubaczów

Z naszej jednostki w piłkarskich zmaganiach walczyło 5 strażaków.